Współdziałajmy z naturą w zakresie opieki nad zwierzętami

Phileo dash

Phileo by Lesaffre angażuje się w doskonalenie standardów opieki nad zwierzętami, aby lepiej żywić i chronić naszą planetę. Wierzymy, że drożdże i bakterie wykorzystujące zaawansowaną technologię fermentacji są przyszłością zapewnienia zdrowia zwierząt przez odżywianie. Są one odpowiedzią na wyzwania związane z globalnym zapotrzebowaniem na białko zwierzęce i potrzebą bardziej zrównoważonego rozwoju. Wspólnie działamy, aby stworzyć nowe standardy w zakresie żywienia zwierząt i zbudować zrównoważoną przyszłość branży rolno-spożywczej.

Frédérique Clusel,
Dyrektor Generalna Phileo by Lesaffre

Nasza wizja

Phileo dash

Szanując zwierzęta oraz środowisko, z pasją i zaangażowaniem budujemy świat, w którym opieka nad zwierzętami będzie priorytetem, oszczędzając zarazem zasoby naszej planety.

 

Phileo by Lesaffre może wywrzeć znaczący wpływ na całym świecie, na nowo określając standardy w żywieniu zwierząt i zapewniając zrównoważoną przyszłość branży rolno-spożywczej.

Nasza misja

Phileo dash

Phileo by Lesaffre współdziała z naturą w zakresie opieki nad zwierzętami, wykorzystując pożyteczne mikroorganizmy, aby w naturalny sposób poprawić odżywianie ludzi i zwierząt. Nasza bogata kolekcja specjalnie opracowanych szczepów probiotycznych pozwala nam opracowywać oparte na dowodach rozwiązania uwzględniające różnorodność gatunkową zwierząt, aby sprostać coraz bardziej złożonym wyzwaniom związanym z ich hodowlą. Wśród naszych innowacji są staranny dobór szczepów o udowodnionych korzyściach, ogromna wiedza o prowadzeniu fermentacji i stosowanie najnowocześniejszych procesów.

 

Zrównoważony rozwój

Phileo dash

Codziennie wspieramy naszych partnerów – od globalnych graczy branżowych po gospodarstwa rodzinne – we wdrażaniu dobrych, zrównoważonych praktyk. Nasi dietetycy, weterynarze i specjaliści od pasz opracowują dostosowane do potrzeb rozwiązania w zakresie profilaktyki, umożliwiające ograniczone i odpowiedzialne stosowanie antybiotyków dzięki zrozumieniu mikrobioty oraz mechanizmów odporności. Z pasją i zaangażowaniem budujemy świat, w którym opieka nad zwierzętami powinna być priorytetem, aby oszczędzać zasoby naszej planety. Naszą wspólną ambicją jest hodowla zdrowych zwierząt, a zarazem oszczędzanie zasobów i energii.

Nasze doświadczenie

Phileo dash

Korzystamy z wyjątkowej wiedzy specjalistycznej zdobytej przez 150 lat badań i produkcji, aby wydobyć z pożytecznych mikroorganizmów to, co najlepsze, w celu poprawy opieki nad zwierzętami. Phileo by Lesaffre jest w czołówce innowacji dzięki funkcjonującemu w Europie, Ameryce oraz Azji wyspecjalizowanemu działowi badań i rozwoju. Nasi dietetycy oraz weterynarze ściśle współpracują z działem badań Lesaffre, którego działania koncentrują się głównie na biotechnologii, jak również z uczelniami i referencyjnymi ośrodkami badawczymi na całym świecie. Nasze zespoły prowadzą badania podstawowe in vitro (zarówno wstępne, jak i aplikacyjne) obejmujące różne dziedziny, takie jak mikrobiologia, immunologia oraz procesy recepturowania.

 

Nasza globalna obecność

Lesaffre phileo

Grupa Lesaffre

Jako światowy lider w dziedzinie drożdży i fermentacji Lesaffre projektuje, produkuje i wprowadza na rynek innowacyjne rozwiązania dla branży piekarniczej i gastronomicznej, opieki zdrowotnej oraz biotechnologii.

Zaangażowanie Grupy w opiekę zdrowotną

Agrauxine by lesaffre

Agrauxine by Lesaffre

 

Agrauxine to jednostka biznesowa Lesaffre zajmująca się pielęgnacją roślin.

Gnosis by lesaffre

Gnosis by Lesaffre

 

Gnosis dostarcza rozwiązania dla klientów z branży farmaceutycznej, żywieniowej i żywności funkcjonalnej.

Dołącz do naszej społeczności w mediach społecznościowych

Zasubskrybuj
nasz biuletyn

Phileo dash